معرفی سرکنسول
توئیتر

اطلاعیه ها
گالری تصاویر
پيوند هاي مهم
 
 
اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه
امروز: شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ |
برگزاری مراسم بزرگداشت هفته وحدت
برگزاری مراسم بزرگداشت هفته وحدت
گرامی داشت شهدای حمله تروریستی اهواز و ایام عاشورا در خانه فرهنگ
ملاقات سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با حکمران ایالت خیبر پختونخوا
ملاقات سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با وزیر ارشد ایالت خیبر پختونخوا
دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با تجار و صنعتگران هری پور ایالت خیبر پختونخوا
دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجلس ایالت خیبر پختونخوا
عزاداری محرم در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران پیشاور
تعطیلی تاسوعای حسینی
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از سفری دو روزه به مسکو و بروکسل به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات مربوط به اجرای برجام، دقایقی پیش به تهران بازگشت.
خانم مری رابینسون و اخضر ابراهیمی از گروه ریش سفیدان بین المللی ( ELDERS ) صبح امروز در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزارى مهر در خصوص «اینستکس» و آینده روابط ایران با اروپا در شرایط فعلی با «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه به گفتگو پرداخته است.
دکتر محمد جواد ظریف در پاسخ به پرسش خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص اظهار نظر " علی کریمی" ملی پوش پرسابقه و محبوب ایرانی در خصوص سخنرانی اخیر ایشان در زمینه افتخار به "مقاومت" ملت های منطقه در مقابل تجاوزگران و تروریست ها و افراطی ها گفت: "ما مردم ایران" همه در یک کشتی نشسته ایم و تفاوتی میان "ما" نیست.
سخنگوي وزارت امور خارجه در خصوص سخنان وزير خارجه تاجيكستان و روابط في مابین دو كشور گفت: روابط ايران و تاجيكستان روابطي عميق و مبتني بر ريشه هاي مشترك و كهن مي باشد؛ نمی توان اين پيوندها و پيوستگي هاي به يادگار و ماندگار از گذشته هاي دور را ناديده گرفت.
فدریکا موگرینی هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا عصر امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و در خصوص آخرین تحولات برجام، مسائل منطقه ای و دیگر مسائل مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر کرد.
قاسمی در واکنش به بیانیه پایانی کنفرانس ورشو گفت: به رغم تلاش های گسترده واشنگتن برای برگزاری یک نشست فراگیر و ایجاد يک ائتلاف جديد علیه جمهوری اسلامی ايران، تعداد و سطح پایین شرکت کنندگان كه آنان نيز از همراهی با هر گونه تصمیم ضد ایرانی امتناع کردند، در فرجام اين نشست از پیش شكست خورده، بیانیه پایانی آن را به سندی بی خاصیت تبدیل کرد؛ متن و نوشته ای كه تنها از سوی دو کشور برگزارکننده صادر شد و فاقد هر گونه اعتبار و تصميم بود.
وزیر امور خارجه کره جنوبی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ساعتی پیش برای شرکت در پنجاه و پنجمین کنفرانس امنیتی مونیخ وارد آلمان شد.
وزارت امورخارجه | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر