معرفی سرکنسول
اخبار > برگزاری مسابقات تیراندازی با تیر وکمان در پیشاور به ابتکار این نمایندگی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مسابقات تیراندازی با تیر وکمان در پیشاور به ابتکار این نمایندگی

به ابتکار سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در پیشاور، به مناسبت بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر و سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقات تیراندازی با تیر و کمان در پیشاور برگزار گردید.این مسابقات به مدت 2 روز در روزهای 19 و 20بهمن ماه سال جاری در مجموعه ورزشی شهر پیشاوربا حضور 35 ورزشکار فعال در این رشته در سه گروه آقایان، بانوان و افراد معلول برگزار گردید. 

مراسم در روز 19 بهمن با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نواخته شدن سرودهای ملی دو کشورآغاز گردید. بعد از عبور دسته موزیک از جلوی جایگاه مدعوین که آقای محمد وصال خان رئیس فدراسیون تیر و کمان ایالت، آقای قمر زمان رئیس فدراسیون اسکواچ و جمعی دیگر از مقامات محلی حضور داشتند مسابقات آغاز گردید. روز اول مسابقات در ساعت 17 به پایان رسید و ادامه آن در روز جمعه 20 بهمن ادامه یافت.

بعد از اتمام مسابقات درعصر جمعه 20 بهمن مراسم اختتامیه برگزار گردید و به نفرات اول تا سوم هر یک از رشته های سه گانه کاپ وجوایز نقدی و به کلیه ورزشکاران حاضر در این مسابقات مدال یادبود اهداء گردید.

در مراسم اختتامیه و اهدای هدایا آقای یاسین خلیل نماینده مجلس ایالتی، جنید خان مدیرعامل ورزش ایالت و جمعی دیگر از مقامات محلی حضور داشتند. مقامات شرکت کننده در مراسم طی سخنان جداگانه ای پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به دولت، ملت، اعضای سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران و خانه فرهنگ ایران تبریک گفتند.  


٠٨:٥٢ - 1396/12/04    /    شماره : ٥٠١٩٠٥    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج
وزارت امورخارجه | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر